Personvern og informasjonskapsler

På denne siden bruker vi informasjonskapsler (cookies) og andre teknologier for å tilby deg så hyggelig brukeropplevelse som mulig. Du kan lese mer om dette under våre personvernvilkår. Ved å klikke på "Godta", samtykker du i bruken av slike teknologier.

Økonomihuset Fauske Ansatte

 

Hanne Prytz

Daglig leder/Autorisert regnskapsfører 92 99 72 48 hanne@okhuset.no

Irina Alina Ciobanescu

Regnskapsmedarbeider 48 38 70 70 irina@okhuset.no

Ann-Kristin Bjørkbom

Regnskapsmedarbeider 92 99 75 19 ann-kristin@okhuset.no

Heidi Bratlie

Regnskapsmedarbeider 92 99 80 60 heidi@okhuset.no

Therese Aronsen

Regnskapsmedarbeider 92 99 79 80 therese@okhuset.no

Terje Andersen

Autorisert regnskapsfører 92 99 91 20 terje@okhuset.no

Vilde Helgesen

Regnskapsmedarbeider 92 99 65 96 vilde@okhuset.no

Daniel Aasen

Regnskapsmedarbeider 92 99 89 87 daniel@okhuset.no

Malin-Katrin Hansen

Regnskapsmedarbeider malin@okhuset.no

Økonomihuset Fauske Spørsmål? Ta kontakt med oss i dag!

Ring oss på telefon 75 60 10 40 eller send inn skjemaet.